Cauta in 2 locuri de munca constructii in austria in 2014

09 Sep
Salahori constructii Austria
Austria Strehaia Strainatate

Descrierea postului:Cautam salahori pentru constructii in Austria. Se cauta personal calificat sau necalificat cu sau fara experienta. Salarii incepand de la 1400 euro pe luna si beneficii incluse din partea angajatorilor. Suna acum la 0747872371 sau 0727025760 de L V intre orele 9 17.Cerinte:Beneficii suplimentare: . Mai mult

Jobul Salahori constructii Austria este incadrat in categoria Vanzari full-time Salar:1400 euro

Locul de munca Salahori constructii Austria a fost preluat de pe www.jobscop.ro
12 Sep
Parchetari necalificati 1.600 E Austria
Austria Strainatate

Descrierea postului:Angajam parchetari calificati sau necalificati pentru constructii civile in Austria, zona Lichenstein. Aveti posibilitatea de calificare la locul de munca, limba germana nu se cere. Pentru informatii sunati la 0768.882.749, 0747.890.589 de L V intre 9 17.Cerinte:Beneficii suplimentare: . Mai mult

Jobul Parchetari necalificati 1.600 E Austria este incadrat in categoria Locuri de munca in strainatate full-time

Locul de munca Parchetari necalificati 1.600 E Austria a fost preluat de pe www.jobscop.ro