Joburi abatoare de animale

Cauta in 3 locuri de munca abatoare de animale in 2014

22 Jul
Sofer de Autoturisme si Camionete
Bucuresti

Responsabilitati principale: Transport si livrare de marfa (produse alimentare - bauturi racoritoare) pe traseul stabilit in ruta zilnica; Efectuarea traseului cu respectarea orarului de livrare; Verifica zilnic starea de functionare a camionului si anunta eventualele neregului tehnice superiorului sau. Cerinte: Experienta de minim 1 an in distributie marfuri; Permis de conducere. Mai mult

Locul de munca Sofer de Autoturisme si Camionete a fost preluat de pe www.smartdreamers.com
24 Jul
Agenti de Vanzari pentru Anglia si Germania
Strainatate Anglia Germania

Selectam AGENTI DE VANZARI pentru ANGLIA si GERMANIA! La acest program se aplica promotia: "Plec acum, platesc dupa primul castig!" COMPANII de produse COSMETICE din ANGLIA si GERMANIA, selecteaza URGENT AGENTI de VANZARI pentru diverse MALL-uri. Persoanele care vor fi acceptate vor beneficia de o OFERTA SPECIALA atat din partea agentiei noastre, cat si din partea companiilor de. Mai mult

Locul de munca Agenti de Vanzari pentru Anglia si Germania a fost preluat de pe www.smartdreamers.com
31 Jul
Macelari - lucratori in fabrici de procesare a carnii- Ma...

urgent macelari (in abatoare)! Posturile disponibile sunt in toate departamentele: de dezosare/ de portionare si procesare/ macelarie, etc. Se lucreaza cu carne de vita, posrc si miel. Responsabilitati: ATRIBUTIILE POSTULUI: - sa primeasca animalele la abator, sa le taie, sa le prepare (sa separe produsele auxiliare), sa transeze si sa portioneze carnea - sa foloseasca diferite. Mai mult

Companie: Europrorecruit SRL

Jobul Macelari - lucratori in fabrici de procesare a carnii- Ma... este incadrat in categoria Alimentatie / Comert full-time

Locul de munca Macelari - lucratori in fabrici de procesare a carnii- Ma... a fost preluat de pe www.myjob.ro
31 Jul
Macelari- Marea Britanie
Anglia Anglia

urgent macelari (in abatoare)! Posturile disponibile sunt in toate departamentele: de dezosare/ de portionare si procesare/ macelarie, etc. Se lucreaza cu carne de vita, posrc si miel. Responsabilitati: ATRIBUTIILE POSTULUI: - sa primeasca animalele la abator, sa le taie, sa le prepare (sa separe produsele auxiliare), sa transeze si sa portioneze carnea - sa foloseasca. Mai mult

Jobul Macelari- Marea Britanie este incadrat in categoria Alimentara full-time Salar:1760 euro

Locul de munca Macelari- Marea Britanie a fost preluat de pe www.tjobs.ro
16 Jul
Anglia

urgent macelari (in abatoare)! Posturile disponibile sunt in toate departamentele: de dezosare/ de portionare si procesare/ macelarie, etc. Se lucreaza cu carne de vita, posrc si miel. Responsabilitati: ATRIBU?IILE POSTULUI: - sa primeasca animalele la abator, sa le taie, sa le prepare (sa separe produsele auxiliare), sa transeze si sa portioneze carnea - sa foloseasca. Mai mult

Companie: EUROPRORECRUIT SRL

Jobul Macelari- Marea Britanie este incadrat in categoria <> full-time

Locul de munca Macelari- Marea Britanie a fost preluat de pe www.infomunca.ro